w3c

Jak nasadit clip in vlasy?

Jak nasadit clip in vlasy?

Naše CLIP IN příčesky jsou velmi univerzální a v mnoha variantách. Dodáváme příčesky fe formě clip in sad, ale také clip in pásů, tzv. rychlopásů. Všechny naše produkty Vám pomohou při vytvoření nového vzhledu během chvilky. Zde Vám ukážeme jak efektivně a rychle používat clip in vlasové příčesky. Věříme, že postup, který popisujeme mnohé z Vás inovují a vylepší pro ještě rychlejší aplikaci clip in vlasů.

 

Co budeme potřebovat ?

  • clip in sadu nebo pás vlasů na clip in sponkách
  • hřeben s ostrým koncem
  • sponku na sepnutí vlasů, nebo gumičku

 

 

 

KROK 1: Otevírání a zavírání clip in sponky

 Clip in pás vlasů - clip in vlasy ve formě sady 

Sponku uchopíme oběma palci na přední straně a ukazováčky na zadní straně klipu. Tlakem směrem k sobě clip otevřeme, od sebe zavřeme. Tento úkon je dobré si natrénovat.


 

KROK 2: příprava před nasazením - úprava podkladu

Oddělení vlasů před připnutím clip in vlasů

Shromážděte si vlasy nahoru a sepněte sponkou. Následně si přejeďte rukou po temeni hlavy a zjistěte, kde je zaoblení Vaší hlavy. (každá ho máme někde jinde, záleží na tvaru hlavy). Cílem tohoto kroku je určit místo, pod které aplikujeme hlavní pás vlasů tak aby byl dokonale skryt. Pomocí hřebenu s ostrým koncem nebo prstů vytvoříme pěšinku zhruba na 3 prsty pod touto linií. Tam připneme první pás. Clip in vlasy připevňujeme zaspoda nahoru. V tomto návodu popisuji variantu kdy na zadní část hlavy budeme aplikovat více pásů. První tedy musí být níže než druhý, který bude těsně pod linií zaoblení hlavy.


 

KROK 3: Připnutí prvního pásu

clip in vlasy - připevnění velkého pásu

Vyberte jeden z nejširších pásů a odepněte všechny clip in sponky. Vlasy připevněte od horního okraje clipu na své vlasy. Dobrá rada: část vlasů, do které se clip in sponky zasouvají můžete jemně natupírovat.

Místo pro uchycení clip in vlasů

Jako první zapínáme prostřední clip in sponku, kterou vsuneme do vlasů a tlakem oběma rukama zacvakneme. Jako další připojíme levý a pravý pás. Snažíme se, aby byly pásy co nejvíce zapnuté, clip in sponky ležely souběžně s vlasy a nikde nic neodstávalo. Pokud použejete na zadní část dva pásy kolem hlavy, střed šíje je to místo, kde by se měly spojovat.

Připnutí clip in vlasů   Kontrola připnutí clip in vlasů


 

KROK 4: Umístění druhého, zadního pásu

Aplikace druhého pásu clip in vlasů

Druhý, velký pás budeme umisťovat nad první. Uvolněte všechny vlasy, které byly sepnuty. Těsně nad vloženým pásem vytvoříme novou pěšinku a zbylé vlasy opět dokonale odstraníme.
Zároveň dbáme na to, aby naše vlasy, překrývající první pás byly hladce učesány. Opakujeme postup,jako u prvního pásu, začínáme prostředním clipem a pak clipy po stranách.

Pokud máte třetí pás, který chcete přidat, postupujeme stejně.


 

KROK 5: Umístění bočních clip in pásků

 

Aplikace bočních pramenů clip in vlasů

 

Kratší, dvou clipé nebo jedno clipé pásky připevníme těsně nad uchem, na každou stranu rovnoměrně. Opět vytváříme pěšinky na každé straně a rovnoměrně umisťujeme clip-in sponky.


 

KROK 6: Odstranění clip in vlasů

 

Odstranění clip in vlasů z hlavy

 

 

Vždy odstraňujeme jen otevřené clip-in,aby nedošlo k poškození vlastních vlasů.
 

 


Jak nasadit clip in vlasy?

Marie Stonková

on Dec 6, 2021

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: