Trendy vlasy

http://

Syntetické prodlužování vlasů se stalo hitem z celé řady důvodů:

Mnozí lidé prostě nemají rádi myšlenku, že nosí reálné vlasy někoho jiného (cizí genetika na mém těle?, proč někdo prodal své vlasy? musel?, žije vůbec?) a pro mnoho lidí je to cenově dostupnější varianta.
 
Naše vysoce kvalitní syntetické clip in vlasy stojí v průměru o 70 % méně než ekvivalent v reálných vlasech.

Vlasy vyrobené z Kanekalon Vibralite ® modakrylového vlákna jsou vyrobeny téměř v každém odstínu, od rovných po lokny, a bezpočtu délek.

Naše firma se specializuje na velký výběr populárních melírů, kde se najdete téměř každá.

Vlasy, které nabízíme jsou převážně vyrobeny speciálně pro nás a jsou podrobeny dalším stabilizačním procesům, které mají za následek výjimečnou kvalitu, barevnou a tvarovou stálost.

Jedním z důvodů, proč mnoho lidí preferuje syntetické teplotně odolné vlákno, je to, že drží styling neuvěřitelně dobře, například lokny vytvořené kulmou vydrží dny místo hodin, na slunci v dešti…..kdykoli.
 
Další výhodou je, že získáte větší objem při spojení s Vašimi vlasy.

 

Provozovatel webu, VERNER Vision s. r. o., se sídlem Ruská 818/37A, Ostrava - Vítkovice, 703 00, IČ: 25864793, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím