http://

 Jen Clipnout a jít!

 

 

Metoda Clip-in prodlužování vlasů je nejlepší volba pro přidání délky, objemu a barvy Vašich vlastních vlasů!

 

Mohou změnit Váš vzhled tím, že vám dodají delší a plnější vzhled Vašich vlasů během několika minut. Existuje několik zásadních výhod a přínosů spojených právě s metodou Clip-In vlasovými příčesky. Právě tyto výhody jsou důvodem, proč metoda clip in, někdy nazývaná clip-on je nejvíce preferovaným způsobem posílení vlasů profesionálními stylisty i domácími uživateli.

 

Clip in vlasová prodloužení jsou snadno použitelná a dočasná. Aplikace trvá pár minut. Připevníte je velmi snadno pomocí speciálních klipů citlivých na tlak, takže nezpůsobují žádné poškození Vašich vlasů. Trvalejší způsoby prodlužování vlasů mohou být, zvláště při nesprávné aplikaci velmi škodlivé, u metod lepením může dojít k poškození, dokonce i vypadávání vlasů.

Kvalitní sada clip-in rozšíření stojí mnohem méně, než drahé a časově náročné výlety do kadeřnických salónů. Při správné údržbě podpořené výhodou sundání můžete dosáhnout velmi dlouhé životnosti, která přesáhne životnost trvalých metod.

 

Nejlepší ze všeho je, že si je můžete připnout, kdy se Vám bude chtít, a nejste ničím omezena, jste svobodná a můžete kdykoli změnit svůj vzhled v co nejkratší době.

 

Clip-in prodlužování vlasů je ideálním řešením pro rychlou a snadnou změnu účesu. Použijte je pro přidání délky a objemu bez čekání než Vám vlasy dorostou, skvostné účesy výběrem světlejší nebo tmavší barvy a podbarvení svých vlastních vlasů a dokonce naprosto jednoduché připnutí ofiny bez stříhání vlasů.


Paleta našich clip in prodloužení je obrovská. Nabízíme vlasy lidské v kvalitě REMY, ale hlavně se specializujeme na vlasy vyrobené z nejkvalitnějšího vlákna pro výrobu syntetických vlasů a to z Kanekalon Vibralite ® modakrylového vlákna, které je tepluodolné (do 160°C – za mokra i 220°C), stálobarevné a „nechemlonovatí“. Navíc se u něj neprojevují neduhy lidských vlasů jako lámavost, třepení, barevná nestálost a únava. Nespornou výhodou je, že drží styling neuvěřitelně dobře, například lokny vydrží dny místo hodin, na slunci, v dešti….., kdykoli.


Clip in vlasová prodloužení nabízíme ve
formě sad, které Vám pomohou s prodloužením a zhuštěním vlasů, formě clip in pásů pro rychlé připevnění a získání délky, formě clip in ofin, které naprosto změní Vaši vizáž. V nabídce máme také copy, culíky na zavazování, culíky s omotávkou a dalších více než 800 typů vlasových příčesků.

 

Vylepšete si vlastní vlasy se sadou Clip-In ještě dnes.

Jen Clipnout a jít!