w3c

procházet kategorie

 • Připevnění clip in pásů

  Připevnění clip in pásů

  Pořídila jste si clip-in příčesek, ale stále bojujete s jejich připevněním na vaše vlasy? Nezoufejte, stačí trocha tréninku a docílíte vysněného vzhledu během chviličky. Do té doby, si pořádně p...

  pomocí Kateřina Vernerová on Dec 6, 2021

 • Jak nasadit clip in vlasy?

  Jak nasadit clip in vlasy?

  Naše CLIP IN příčesky jsou velmi univerzální a v mnoha variantách. Dodáváme příčesky fe formě clip in sad, ale také clip in pásů, tzv. rychlopásů. Všechny naše produkty Vám pomohou při vytvoření...

  pomocí Marie Stonková on Dec 6, 2021

 • Flip in Halo pásy

  Flip in Halo pásy

  Nejjednodušší a nejrychlejší prodlužování a rozšíření vlasů. Vysoce kvalitní vlasy za úžasnou cenu. Žádné klipy, žádné lepidlo, žádné poškození! Okamžitá plnost a délka.

  pomocí Zuzka Čierná on Dec 6, 2021

Zobrazit všechny novinky

w3c

Rovné flip in pásy 55 cm, 50 g

33 produktů.
Zobrazení 1-12 z 33 položek

w3c

Aktivní filtry

Flip in vlasy - 55 cm dlouhý pás vlasů - odstín 1#

Flip in vlasy ve formě pásu v přírodně černém odstínu 1 jsou určeny zejména k rychlému prodloužení, ale také zahuštění nebo podbarvení vlasů. Ideální vlasový příčesek pro rychlou aplikaci.

zobrazit produkt

Flip in vlasy - 55 cm dlouhý pás vlasů - odstín F10/22

Flip in vlasy ve formě pásu v tmavém melíru 10/22 jsou určeny zejména k rychlému prodloužení, ale také zahuštění nebo podbarvení vlasů. Ideální vlasový příčesek pro rychlou aplikaci.

zobrazit produkt

Flip in vlasy - 55 cm dlouhý pás vlasů - odstín 12

Flip in vlasy ve formě pásu ve světle hnědém odstínu 12 jsou určeny zejména k rychlému prodloužení, ale také zahuštění nebo podbarvení vlasů. Ideální vlasový příčesek pro rychlou aplikaci.

zobrazit produkt

Flip in vlasy - 55 cm dlouhý pás vlasů - odstín 18

Flip in vlasy ve formě pásu ve světle plavém odstínu odstínu 18 jsou určeny zejména k rychlému prodloužení, ale také zahuštění nebo podbarvení vlasů. Ideální vlasový příčesek pro rychlou aplikaci.

zobrazit produkt

Flip in vlasy - 55 cm dlouhý pás vlasů - odstín F18/613

Flip in vlasy ve formě pásu ve světle medovém 18/613 jsou určeny zejména k  rychlému prodloužení, ale také zahuštění nebo podbarvení vlasů. Ideální vlasový příčesek pro rychlou aplikaci.

zobrazit produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: