w3c

procházet kategorie

 • Připevnění clip in pásů

  Připevnění clip in pásů

  Pořídila jste si clip-in příčesek, ale stále bojujete s jejich připevněním na vaše vlasy? Nezoufejte, stačí trocha tréninku a docílíte vysněného vzhledu během chviličky. Do té doby, si pořádně p...

  pomocí Kateřina Vernerová on Dec 6, 2021

 • Jak nasadit clip in vlasy?

  Jak nasadit clip in vlasy?

  Naše CLIP IN příčesky jsou velmi univerzální a v mnoha variantách. Dodáváme příčesky fe formě clip in sad, ale také clip in pásů, tzv. rychlopásů. Všechny naše produkty Vám pomohou při vytvoření...

  pomocí Marie Stonková on Dec 6, 2021

 • Flip in Halo pásy

  Flip in Halo pásy

  Nejjednodušší a nejrychlejší prodlužování a rozšíření vlasů. Vysoce kvalitní vlasy za úžasnou cenu. Žádné klipy, žádné lepidlo, žádné poškození! Okamžitá plnost a délka.

  pomocí Zuzka Čierná on Dec 6, 2021

Zobrazit všechny novinky

w3c

Clip in sady STANDARD rovné

29 produktů.
Zobrazení 1-12 z 29 položek

w3c

Aktivní filtry

Clip in sada STANDARD - 57 cm - odstín 4

Clip in vlasy ELEGANT ve formě sady 7-mi různě širokých pásků rovných vlasů na clip-in sponkách. Tato sada je určena pro kompletní prodloužení a zhuštění vlasů. Odstín vlasů 4 - HOŘKÁ ČOKOLÁDA.

zobrazit produkt

Clip in sada STANDARD - 57 cm - odstín 8

Clip in vlasy ELEGANT ve formě sady 7-mi různě širokých pásků rovných vlasů na clip-in sponkách. Tato sada je určena pro kompletní prodloužení a zhuštění vlasů. Odstín vlasů 8 - CAPPUCCINO HNĚDÁ.

zobrazit produkt

Clip in sada STANDARD - 57 cm - odstín M2/30

Clip in vlasy ELEGANT ve formě sady 7-mi různě širokých pásků vlnitých vlasů na clip-in sponkách. Tato sada je určena pro kompletní prodloužení a zhuštění vlasů. Odstín vlasů M2/30 - světle hnědý mix.

zobrazit produkt

Clip in sada STANDARD - 57 cm - odstín M2/33

Clip in vlasy ELEGANT ve formě sady 7-mi různě širokých pásků vlnitých vlasů na clip-in sponkách. Tato sada je určena pro kompletní prodloužení a zhuštění vlasů. Odstín vlasů M2/33 - tmavě hnědý mix.

zobrazit produkt

Clip in sada STANDARD - 57 cm - odstín M4/30

Clip in vlasy ELEGANT ve formě sady 7-mi různě širokých pásků rovných vlasů na clip-in sponkách. Tato sada je určena pro kompletní prodloužení a zhuštění vlasů. Odstín vlasů 4/30 - NUGÁTOVÁ HNĚDÁ.

zobrazit produkt

Clip in sada STANDARD - 57 cm - odstín 30

Clip in vlasy ELEGANT ve formě sady 7-mi různě širokých pásků rovných vlasů na clip-in sponkách. Tato sada je určena pro kompletní prodloužení a zhuštění vlasů. Odstín vlasů 30 - SVĚTLÝ MAHAGON.

zobrazit produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: