w3c

procházet kategorie

 • Připevnění clip in pásů

  Připevnění clip in pásů

  Pořídila jste si clip-in příčesek, ale stále bojujete s jejich připevněním na vaše vlasy? Nezoufejte, stačí trocha tréninku a docílíte vysněného vzhledu během chviličky. Do té doby, si pořádně p...

  pomocí Kateřina Vernerová on Dec 6, 2021

 • Jak nasadit clip in vlasy?

  Jak nasadit clip in vlasy?

  Naše CLIP IN příčesky jsou velmi univerzální a v mnoha variantách. Dodáváme příčesky fe formě clip in sad, ale také clip in pásů, tzv. rychlopásů. Všechny naše produkty Vám pomohou při vytvoření...

  pomocí Marie Stonková on Dec 6, 2021

 • Flip in Halo pásy

  Flip in Halo pásy

  Nejjednodušší a nejrychlejší prodlužování a rozšíření vlasů. Vysoce kvalitní vlasy za úžasnou cenu. Žádné klipy, žádné lepidlo, žádné poškození! Okamžitá plnost a délka.

  pomocí Zuzka Čierná on Dec 6, 2021

Zobrazit všechny novinky

w3c

Vlnité clip in pásy, lokny 7 clipů

15 produktů.
Zobrazení 1-12 z 15 položek

w3c

Aktivní filtry

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín M4/30

Clip in pás jessica ve vlnité variantě je dlouhý 65 cm. Clip in příčesek je vrstvený a jeho vrstvy vypadají jako by byly vytvořeny v kadeřnickém salónu. Odstín 4/30 - nugátová hnědá.

zobrazit produkt

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín M2/30

Clip in pás jessica ve vlnité variantě je dlouhý 65 cm. Clip in příčesek je vrstvený a jeho vrstvy vypadají jako by byly vytvořeny v kadeřnickém salónu. Odstín 2/30 - světle hnědý mix.

zobrazit produkt

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín F8/613

Clip in pás jessica ve vlnité variantě je dlouhý 65 cm. Clip in příčesek je vrstvený a jeho vrstvy vypadají jako by byly vytvořeny v kadeřnickém salónu. Odstín 8/613 - melír.

zobrazit produkt

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín F27/613

Clip in pás jessica ve vlnité variantě je dlouhý 65 cm. Clip in příčesek je vrstvený a jeho vrstvy vypadají jako by byly vytvořeny v kadeřnickém salónu. Odstín 27/613 - melír.

zobrazit produkt

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín 613

Clip in pás jessica ve vlnité variantě je dlouhý 65 cm. Clip in příčesek je vrstvený a jeho vrstvy vypadají jako by byly vytvořeny v kadeřnickém salónu. Odstín 613 - super blond.

zobrazit produkt

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín 4

Clip in pás jessica ve vlnité variantě je dlouhý 65 cm. Clip in příčesek je vrstvený a jeho vrstvy vypadají jako by byly vytvořeny v kadeřnickém salónu. Odstín 4 - čokoládová hnědá.

zobrazit produkt

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín F613/18

Clip in vlasy ve formě vlnitého 7-mi clipého pásu v odstínu F613/18 - melír, v délce 65 cm. Určeny k snadnému prodloužení, zahuštění, nebo podbarvení vlasů. Ideální, rovný vlasový příčes ke snadné aplikaci.

zobrazit produkt

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín F613/8

Clip in vlasy ve formě vlnitého 7-mi clipého pásu v odstínu F613/8 - melír, v délce 65 cm. Určeny k snadnému prodloužení, zahuštění, nebo podbarvení vlasů. Ideální, rovný vlasový příčes ke snadné aplikaci.

zobrazit produkt

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín F613/27

Clip in vlasy ve formě vlnitého 7-mi clipého pásu v odstínu F613/27 - melír, v délce 65 cm. Určeny k snadnému prodloužení, zahuštění, nebo podbarvení vlasů. Ideální, rovný vlasový příčes ke snadné aplikaci.

zobrazit produkt

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín F613/22

Clip in vlasy ve formě vlnitého 7-mi clipého pásu v odstínu F613/22 - melír, v délce 65 cm. Určeny k snadnému prodloužení, zahuštění, nebo podbarvení vlasů. Ideální, rovný vlasový příčes ke snadné aplikaci.

zobrazit produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: