DOPRAVA ZDARMA při OBJEDNÁVCE nad 2000 Kč. 5% sleva na VŠECHNY PRODUKTY, PROMO KÓD: #BOUTIQUE. KUP NYNÍ

w3c

Kategorie

 • Připevnění clip in pásů

  Připevnění clip in pásů

  Pořídila jste si clip-in příčesek, ale stále bojujete s jejich připevněním na vaše vlasy? Nezoufejte, stačí trocha tréninku a docílíte vysněného vzhledu během chviličky. Do té doby, si pořádně p...

  pomocí Kateřina Vernerová on Dec 6, 2021

 • Perfektní drdoly k nasazení

  Perfektní drdoly k nasazení

  Příčesky do vlasů ve formě moderních drdolů

  pomocí Jana Svátková on Dec 6, 2021

 • Jak nasadit clip in vlasy?

  Jak nasadit clip in vlasy?

  Naše CLIP IN příčesky jsou velmi univerzální a v mnoha variantách. Dodáváme příčesky fe formě clip in sad, ale také clip in pásů, tzv. rychlopásů. Všechny naše produkty Vám pomohou při vytvoření...

  pomocí Marie Stonková on Dec 6, 2021

Zobrazit všechny novinky

w3c

Vlnité clip in pásy, lokny 7 clipů

14 produktů.
Zobrazení 1-12 z 14 položek

w3c

Aktivní filtry

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín M4/30

Clip in pás jessica ve vlnité variantě je dlouhý 65 cm. Clip in příčesek je vrstvený a jeho vrstvy vypadají jako by byly vytvořeny v kadeřnickém salónu. Odstín 4/30 - nugátová hnědá.

zobrazit produkt

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín M2/30

Clip in pás jessica ve vlnité variantě je dlouhý 65 cm. Clip in příčesek je vrstvený a jeho vrstvy vypadají jako by byly vytvořeny v kadeřnickém salónu. Odstín 2/30 - světle hnědý mix.

zobrazit produkt

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín F8/613

Clip in pás jessica ve vlnité variantě je dlouhý 65 cm. Clip in příčesek je vrstvený a jeho vrstvy vypadají jako by byly vytvořeny v kadeřnickém salónu. Odstín 8/613 - melír.

zobrazit produkt

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín 613

Clip in pás jessica ve vlnité variantě je dlouhý 65 cm. Clip in příčesek je vrstvený a jeho vrstvy vypadají jako by byly vytvořeny v kadeřnickém salónu. Odstín 613 - super blond.

zobrazit produkt

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín 4

Clip in pás jessica ve vlnité variantě je dlouhý 65 cm. Clip in příčesek je vrstvený a jeho vrstvy vypadají jako by byly vytvořeny v kadeřnickém salónu. Odstín 4 - čokoládová hnědá.

zobrazit produkt

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín 2

Clip in pás jessica ve vlnité variantě je dlouhý 65 cm. Clip in příčesek je vrstvený a jeho vrstvy vypadají jako by byly vytvořeny v kadeřnickém salónu. Odstín 2 - tmavá pralinka.

zobrazit produkt

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín F613/18

Clip in vlasy ve formě vlnitého 7-mi clipého pásu v odstínu F613/18 - melír, v délce 65 cm. Určeny k snadnému prodloužení, zahuštění, nebo podbarvení vlasů. Ideální, rovný vlasový příčes ke snadné aplikaci.

zobrazit produkt

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín F613/8

Clip in vlasy ve formě vlnitého 7-mi clipého pásu v odstínu F613/8 - melír, v délce 65 cm. Určeny k snadnému prodloužení, zahuštění, nebo podbarvení vlasů. Ideální, rovný vlasový příčes ke snadné aplikaci.

zobrazit produkt

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín F613/27

Clip in vlasy ve formě vlnitého 7-mi clipého pásu v odstínu F613/27 - melír, v délce 65 cm. Určeny k snadnému prodloužení, zahuštění, nebo podbarvení vlasů. Ideální, rovný vlasový příčes ke snadné aplikaci.

zobrazit produkt

Clip in pás vlasů - Jessica 60 cm vlnitý - odstín 8

Clip in vlasy ve formě vlnitého 7-mi clipého pásu v odstínu 8 - hnědá, v délce 65 cm. Určeny k snadnému prodloužení, zahuštění, nebo podbarvení vlasů. Ideální, rovný vlasový příčes ke snadné aplikaci.

zobrazit produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: