w3c

procházet kategorie

 • Připevnění clip in pásů

  Připevnění clip in pásů

  Pořídila jste si clip-in příčesek, ale stále bojujete s jejich připevněním na vaše vlasy? Nezoufejte, stačí trocha tréninku a docílíte vysněného vzhledu během chviličky. Do té doby, si pořádně p...

  pomocí Kateřina Vernerová on Dec 6, 2021

 • Jak nasadit clip in vlasy?

  Jak nasadit clip in vlasy?

  Naše CLIP IN příčesky jsou velmi univerzální a v mnoha variantách. Dodáváme příčesky fe formě clip in sad, ale také clip in pásů, tzv. rychlopásů. Všechny naše produkty Vám pomohou při vytvoření...

  pomocí Marie Stonková on Dec 6, 2021

 • Flip in Halo pásy

  Flip in Halo pásy

  Nejjednodušší a nejrychlejší prodlužování a rozšíření vlasů. Vysoce kvalitní vlasy za úžasnou cenu. Žádné klipy, žádné lepidlo, žádné poškození! Okamžitá plnost a délka.

  pomocí Zuzka Čierná on Dec 6, 2021

Zobrazit všechny novinky

w3c

Rovné clip in pásy 7 clipů

17 produktů.
Zobrazení 1-12 z 17 položek

w3c

Aktivní filtry

Clip in pás - JESSICA - 65 cm, odstín 4/30 - nugátová hnědá

Clip in pás jessica v rovné variantě je dlouhý 65 cm. Clip in příčesek je vrstvený a jeho vrstvy vypadají jako by byly vytvořeny v kadeřnickém salónu. Odstín 4/30 - nugátová hnědá.

zobrazit produkt

Clip in pás - JESSICA - 65 cm, odstín 2/33 - tmavě hnědý mix

Clip in pás jessica v rovné variantě je dlouhý 65 cm. Clip in příčesek je vrstvený a jeho vrstvy vypadají jako by byly vytvořeny v kadeřnickém salónu. Odstín 2/33 - tmavě hnědý mix.

zobrazit produkt

Clip in pás - JESSICA - 65 cm, odstín 2/30 - světle hnědý mix

Clip in pás jessica v rovné variantě je dlouhý 65 cm. Clip in příčesek je vrstvený a jeho vrstvy vypadají jako by byly vytvořeny v kadeřnickém salónu. Odstín 2/30 - světle hnědý mix.

zobrazit produkt

Clip in pás - Jessica 65 cm rovný - odstín 8

Clip in vlasy ve formě rovného 7-mi clipého pásu v odstínu 8 - světle hnědá, v délce 65 cm. Určeny k snadnému prodloužení, zahuštění, nebo podbarvení vlasů. Ideální, rovný vlasový příčes ke snadné aplikaci.

zobrazit produkt

Clip in pás - JESSICA - 65 cm, odstín 4 - hořká čokoláda

Clip in pás jessica v rovné variantě je dlouhý 65 cm. Clip in příčesek je vrstvený a jeho vrstvy vypadají jako by byly vytvořeny v kadeřnickém salónu. Odstín 4 - hořká čokoláda.

zobrazit produkt

Clip in pás - Jessica 65 cm rovný - odstín F613/22

Clip in vlasy ve formě rovného 7-mi clipého pásu v odstínu F613/22 - melír, v délce 65 cm. Určeny k snadnému prodloužení, zahuštění, nebo podbarvení vlasů. Ideální, rovný vlasový příčes ke snadné aplikaci.

zobrazit produkt

Clip in pás - Jessica 65 cm rovný - odstín 6

Clip in vlasy ve formě rovného 7-mi clipého pásu v odstínu 6 - hnědá, v délce 65 cm. Určeny k snadnému prodloužení, zahuštění, nebo podbarvení vlasů. Ideální, rovný vlasový příčes ke snadné aplikaci.

zobrazit produkt

Clip in pás - Jessica 65 cm rovný - odstín M4/33

Clip in vlasy ve formě rovného 7-mi clipého pásu v odstínu M4/33 - hnědý mix, v délce 65 cm. Určeny k snadnému prodloužení, zahuštění, nebo podbarvení vlasů. Ideální, rovný vlasový příčes ke snadné aplikaci.

zobrazit produkt

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: